Молоді вчені кафедри відзначені Премією Президента України

photo_2022-12-13_20-28-44

Відповідно до Указу Президента України №809/2022 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2022 року» кандидати технічних наук, доценти кафедри електротехніки Вікторія Ноженко та Олександр Сьомка відзначені премією Президента України за роботу (у складі авторського колективу) «Електромеханічні системи підвищеної енергоефективності для об’єктів промисловості та транспорту».

photo_2022-12-13_20-28-47

Тематика роботи актуальна для воєнного часу, в умовах загрози енергетичній безпеці України. Певні розробки авторського колективу можуть бути впроваджені для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах блекауту в країні. До університету надійшли відповідні звернення з Офісу Президента України та Міністерства освіти і науки України щодо додаткової інформації стосовно зазначеної роботи та впровадження її результатів.

Щиро вітаємо наших науковців із заслуженим визнанням на державному рівні!

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.