Захист кваліфікаційних робіт ОПП «Енергетичний менеджмент»

23 грудня 2022 року на кафедрі електротехніки КрНУ відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент».

photo_2022-12-23_23-06-38

Голова екзаменаційної комісії: ЗАЧЕПА Юрій Володимирович, заступник директора ІЕЛІІТ з навчально-методичної та педагогічної роботи, к.т.н, доцент.

Члени екзаменаційної комісії:

  1. БЯЛОБРЖЕСЬКИЙ Олексій Володимирович, доцент кафедри електротехніки, к.т.н., доцент.
  2. ГЛАДИР Андрій Іванович, доцент кафедри електротехніки, к.т.н, доцент.
  3. 3. НОЖЕНКО Вікторія Юріївна, доцент кафедри електротехніки, к.т.н.
  4. ЯКИМЕЦЬ Сергій Миколайович, доцент кафедри електротехніки, к.т.н., доцент.

Секретар комісії: КОЛІСНИК Лариса Андріївна, навчальний майстер кафедри електротехніки.

Захист проходив у змішаному форматі. Екзаменаційною комісією було заслухано 9 кваліфікаційних робіт, тематика яких мала різноманітні напрямки відповідно до науково-дослідних робіт, що виконуються на кафедрі електротехніки. Комісія відмітила високий рівень представлених робіт.

Кращою кваліфікаційною роботою екзаменаційна комісія відзначила роботу Максима Олійніченка на тему «Дослідження розподілу електричної потужності в колах електротехнологічної установки за умови несиметрії та несинусоїдальності» (керівник: Бялобржеський О.В.).

Колектив кафедри електротехніки щиро магістрів з успішним захистом та бажає подальших успіхів, професійного зростання, мирного неба та всього найкращого!

 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

[eventlist]

Корисні посилання