ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОПП «Електричні машини та апарати»  2022/2023

зображення_viber_2022-12-20_15-05-38-610
20 грудня 2022 року, на кафедрі електротехніки КрНУ відбувався захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньо-професійної програми «Електричні машини та апарати».
Цього року в якості голиви екзаменаційної комісії був запрошений Зачепа Юрій Володимирович – заступник директора ІЕЛІІТ з навчально-методичної та педагогічної роботи. Члени комісії:
1. Прус В’ячеслав В’ячеславович – д.т.н., завідувач кафедри електротехніки КрНУ;
2. Некрасов Андрій Вікторович – к.т.н., доцент кафедри електротехніки КрНУ;
3. Сьомка Олександр Олександрович – к.т.н., доцент кафедри електротехніки КрНУ;
4. Риков Генадій Юрійович – старший викладач кафедри електротехніки КрНУ.
Секретар комісії Семеренко Олексій Вікторович – навчальний майстер кафедри електротехніки КрНУ.
Членами екзаменаційної комісії було заслухано 6 кваліфікаційні роботи, тематика яких мала різноманітні напрямки відповідно до науково-дослідних робіт, що виконуються на кафедрі електротехніки. Комісія відзначила високий рівень представлених робіт.
Колектив кафедри електротехніки щиро вітає студентів з успішним захистом та отриманням кваліфікації «магістр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіка» й бажає подальших успіхів та професійного зростання.

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.