Випускники

Romashyna Ромашина Віктор Васильович   

В 2009 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, спеціаліст, інженер-електромеханік за спеціальністю: «Електричні машини та апарати». На даний момент працює викладачем професійно-теоретичної підготовки у Вищому професійному училище №7 м. Кременчука

Kachalka Качалка Вадим Юрійович  

В 2011 році закінчив спеціальність 8.05070103 “Електротехнічні системи електроспоживання.Начальник дільниці Цеху мереж і підстанцій ПРАТ Полтавський ГЗК. Здійснює оперативне   керівництво експлуатацією  устаткування відповідного цеху в зміні і підлеглим йому  оперативним  персоналом. Керує проведенням перемикань  у  схемах устаткування цеху і  бере участь у самих  перемиканнях. иявляє дефекти устаткування для наступного усунення їх ремонтним  персоналом, а за  можливості  усуває  їх  силами персоналу своєї зміни.  У відповідності до  затверджених  графіків проводить профілактичні   випробування устаткування,   систем регулювання,  контролю, сигналізації та захисту, контролює графік переходу на резервне  устаткування

Kushch Кущ Ігор Анатолійович    

В 2011 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює .NET developer в компанії GlobalLogic.

Hunko Мальченко (Гунько) Ірина Олександрівна  

В 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює викладачем спец. дисциплін Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука.

Buts Буць Володимир Анатолійович   

В 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює інженером з обслуговування і підтримки виробничого обладнання дільниці на Прат Данон Кремез. (Кременчуцький міськмолокозавод).

Dev’iatysylnyi Дев’ятисильний Сергій Валерійович 

В 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює  електрослюсаром 5-го розряду з ремонту та обслуговування електричного обладнання в ТОВ ‘ФЕРРОСТРОЙ’.

kiyashko Кіяшко Станіслав Сергійович

В 2012 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює  електрослюсаром 5-го розряду з ремонту та обслуговування електричного обладнання в ТОВ ‘ФЕРРОСТРОЙ’.

Matvieieva  Матвєєва Анна Валеріївна 

В 2018 році закінчила освітньо–професійну програму «Енергетичний менеджмент» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Крюківський вагонобудівний завод (ПАО “КВБЗ”) Інженер-конструктор 3 категорії. Виконання креслень електричних схем електропостачання цехів напругою до 1 кВ. Робота з технічною документацією.

Khoroshko Хорошко Роман Анатолійович   

В 2018 році закінчив освітньо–професійну програму «Електротехнічні системи електроспоживання» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».ПРАТ Полтавський ГЗК Інженер з налагодження і випробувань. Ремонт і налагодження електроприводів, електричних схем, пристроїв автоматики, зварювального устаткування, напівпровідникових перетворювачів. Перевірка дії захисту автоматичних вимикачів. Управління промисловою безпекою та охороною праці.

Pohudin Погудін Вячеслав Віталійович   

В 2019 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю “Електричні машини і апарати”. На даний момент працює майстером виробничого навчання (електромонтерів) Вищого професійного училища №7.

Huliy Гулий Богдан Володимирович  

В 2019 році закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю  141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». На даний час працює інженером з налагодження та випробувань в ТОВ «НВП«ЕНЕРГО-ПЛЮС».

Fedorets Федорець Владислав Григорович  

В 2020 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, спеціаліст, інженер-електромеханік за спеціальністю: «Електричні машини та апарати». На даний момент працює інженером автоматичних систем керування виробництвом у КП “Кременчугводоканал” м. Кременчука”.

  • Для доповнення даного списку своїм ресурсом, будь-ласка зв’яжіться з адміністратором сайту, або будь-яким представником кафедри, чи скористуйтеся контактною формою.
 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

[eventlist]

Корисні посилання